FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 5848364
nr 584 8364
ARMCHAIRS
1 par Carl Malmsten omklädda, slitage, skador.
1 par Carl Malmsten omklädda
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1700
Monday May 25 2009
at 19:31:59
750 kr
900 kr
1.500 kr
1.600 kr